Testujte s námi nové geoinformační technologie

Firma CEDA Maps ve spolupráci s Botanickou zahradou PřF UP vyvinula a nově zpřístupnila interaktivní Android aplikaci pro návštěvníky zahrady. Aplikaci je možné využít pro objevování pěstovaných rostlin i jednotlivých částí zahrady na základě polohy.

Aplikaci si můžete stáhnout skrze výše zmíněný odkaz umístěný na našem interním úložišti. Pro instalaci stačí 15 MB prostoru na vašem mobilu a připojení na internet (zaměstnanci a studenti UP mohou využít síť eduroam). Pro využití aplikace je nutné mít k dispozici alespoň Bluetooth 4.0.

Jedná se o prototyp aplikace, a proto budeme rádi, když se užíváním aplikace do testování zapojíte a přispějete tak k výzkumu metod a technologií detekce polohy a navigace, kterými se firma CEDA Maps dlouhodobě zabývá.